Biz Kimiz?

PMP Otomotiv Sanayi Tic. A.Ş.

Dünyada tüm endüstri alanlarında imalat mükemmelliği ve tasarım öne çıkmaktadır. Endüstri 4.0 başta olmak üzere, tecrübesi, yönetim modelleri ve global imalat metotlarıyla bu inovatif yapılanmayı merkezine alarak hareket etmektedir.

Stratejik bakış açısı, toplam kalite, ihracat "Ülkeye döviz girdisi", yalın üretim ve istihdamın en yüksek seviyede hedeflendiği ekip ruhu ile; "BİZ" bilinçli yaklaşımı PMP Otomotiv in en önemli, ilkeleridir. Bu nedenle "Yerelden globale PMP Otomotiv sektörün içinde" sloganıyla, Organizasyonel yapılanma faaliyetlerini IATF 16949, VDA, IRIS, AS 9100 gibi uluslar arası kalite ve yönetim standartları referans almaktayız.

PMP Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Sizlerin değer akış zincirinizin bir parçası olmayı öz görevi "Misyon" olarak belirlemiştir.

 

Sektörde uzun yıllardır tecrübeli kadrosu ile aşağıdaki tanımlı ürün guruplarına odaklanmıştır.

Gövde Parçaları Otomobil, Tren Yolu, Makine
Motor Grubu Parçaları Otomobil
Şasi Grubu Parçaları Otomobil
Debriyaj Grubu Parçaları Otomobil
Fren Grubu Parçaları Otomobil
Koltuk Grubu Parçaları Otomobil, Tren Yolu
Aydınlatma Grubu Parçaları Otomobil

 


Yönetim Felsefemiz

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK YAKLAŞIMI VE TAAHHÜDÜ

Özellikle Otomobil endüstrisi başta olmak üzere, trenyolu araçları, makine imalat sektörü ve diğer sektörler için tasarlanan proje tabanlı olarak;
Kalıp, ekipman geliştirme,
Tandem, Prograsif metal formlama ile parça üretimi,
Kaynaklı birleştirme parçaları üretimi
Konularına odaklanmıştır.

 

İnovatif Odaklanma

PLM – Ürün Yaşam Zinciri Yönetimi / PDM – Ürün Veri Yönetimi

PMP Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Ürün, kalıp ekipman tasarımından itibaren
PDM , (Product Data Management) ve ürün konfigürasyonunda, fonksiyonel hata etkilerinin ortadan kaldırılması yönünde çalışmaları sağlamaktadır.
Tasarım kabiliyetinde hataya etki eden, ölçü fonksiyon ağının, ürün, Kalıp, Ekipman CAD dataları ile uyumluluğu konusunda teknik altyapının geliştirilmesine odaklıdır.
Bu durum, Devreye alınan tüm ürünlerde, PLM (Product Lifecycle Management), ürün yaşam zinciri boyunca SOP, EOP ve EOL aşamasına kadar izlenerek ürünün güvenliği konularında Yalın Üretim Felsefesi ile İnovatif Çözümler sunmayı taahhüt eder.